Kreativní rozcvičky

Každé pondělí ráno přidávám čerstvou dávku kreativních výzev, které oživí vaši představivost a probudí tvůrčí schopnosti. Prohlédněte si nejnovější kreativní rozcvičky a přihlaste se k odběru, abyste nikdy nepřišli o další dávku inspirace. Začněte týden plní kreativity!

Kreativní rozcvička
#68

Vymyslete kreativní způsob, jak se ochladit.

A je to zase tady… Po roce nám na dveře klepou prázdniny a to mimo odpočinku znamená i pěkné teplo. Na 🥑 z Moravy to naštěstí ještě není… Nicméně pojďme vymyslet pořádně kreativní způsob, jak se ochladit. Ostatní vám jistě poděkují.

Čím bláznivější, tím lepší, ať se tu neupečeme 🥵

Kreativní rozcvička
#67

Co si povídá brambora a šroubovák na zadním sedadle auta?

Představte si krajinu plnou polí, tou se klikatí silnice lemovaná z obou stran stromy. Po silnici uhání auto, řidič má puštěnou pohodovou hudbu, drží volant jednou rukou a kochá se výhledem. Na zadním sedadle si pohodlně leží brambora 🥔 a šroubovák 🪛. O čem si mohou povídat?

Vypněte autocenzuru a vymyslete jejich zajímavý rozhovor. Čím bláznivější, tím lepší 👋

Kreativní rozcvička
#66

Jakou novou příchuť zmrzliny byste vymysleli?

A proč?

Léto konečně začalo vystrkovat růžky a to je nejvyšší čas dát si nějakou skvělou zmrzlinu 🍦 Nicméně vanilková a čokoládová už vás trochu nudí. Chtělo by to něco nového, originálního, kreativního. Prostě hit letošní zmrzlinové sezóny.

Už se mi sbíhají sliny na vaše skvělé zmrzlinové nápady.

Kreativní rozcvička do e-mailu

Každé pondělí ráno vám pošlu novou kreativní rozcvičku, ať na začátku týdne nastartujete svou kreativitu.