Firemní školení
Google Analytics 4

Pojďte s kolegy rychle, zábavně a bez zbytečných technických detailů zjistit, jak pracovat s Google Analytics 4. Nezáleží, zda do analytiky koukáte jednou za měsíc nebo každý den, školení přizpůsobím vašemu týmu.

Pochopitelné i laiky
U vás ve firmě
Garance vrácení peněz

Zjistěte, jak v GA4 najít data, na která jste byli zvyklí v Universal Analytics. Během 2hodinového školení u vás ve firmě si ukážeme logiku Google Analytics 4 nebo čím se GA4 liší od předchozí verze. A hlavně se podíváme, jaké nové, lepší funkce nové analytics nabízejí.

Co se na školení GA4 dozvíte

V čem se liší nové GA4 od původních

Jak se v novém rozhraní orientovat

Co je event-based analytika

Jak si GA4 nastavit

Kde najdu své staré reporty

Jak rychle zprovoznit měření webu

Jak si připravit vlastní reporty

Pokročilé možnosti použití

Jak školení probíhá

Školení je určené pro firemní týmy. Přijedu za vámi nebo se setkáme on-line a společně během 2-3 hodin projdeme GA4. Zároveň rád zodpovím vaše dotazy a poradím s konkrétními oblastmi, které řešíte.

Cena: 14 700 Kč bez DPH

Cena platí pro neomezený počet účastníků a je pro vás tím pádem výhodnější než posílat kolegy jednotlivě na různé kurzy.
Pokud pro vám kurz nebude užitečný, vrátím vám peníze.

Kdo vás kurzem GA4 provede

Petr Bechyně

UX designer a webový analytik s více jak 20 lety praxe.

Zjednodušuji život lidem ve firmách a jejich zákazníkům. Pomocí skvělého uživatelského zážitku a promyšleného měření. Kombinuji designové metody a analytické myšlení. Díky tomu navrhuji weby, které jsou snadno pochopitelné, uživatelsky přívětivé a obchodně úspěšné.

Ti, kdo investovali do lepší analytiky

Petra jsme poptali, aby nám představil nové GA4, přestože publikum bylo méně i více zkušené, tak se Petrovi školení povedlo podat tak, aby z toho každý mohl těžit. Petr popisuje vše lidsky, srozumitelně a dobře reaguje na dotazy, umí poradit s konkrétními problémy. Děkujeme a doporučujeme.

Martin Dolejš
KNOWLIMITS

"Kurz bych povinně doporučila každému, kdo s daty pracuje a ještě se s GA4 neseznámil. Školení pro mě bylo uceleným představením toho, co vše se v GA4 mění, co je nového, jakým způsobem jsou data měřena, zpracovávána, na co si dát pozor a na co se připravit."

Anna Kubátová
Digital people


Školení bylo srozumitelné i pro úplné laiky. Dostali jsme spoustu praktických rad. I kolegové, kteří s GA pracují, dostali spoustu nových informací. A hlavně školení bylo živé a vtipné, žádné uspávání posluchačů :)

Dáša Hladná
Muzeum města Prahy

Firemní školení GA4 bylo přínosné pro zaměstnance s odlišným levelem znalosti dat v nástroji. Petr strukturovaně prošel přes teoretické základy, technické nastavení až do uživatelského rozhraní, kde velmi efektivně a názorně uvedl nejdůležitější věci ke sledování a nastavení. Upozornil na typické chyby a velmi obstojně zodpovídal pokročilé analytické otázky pro maximální využití poskytovaných dat. Za celé školení moc děkujeme.

Nikola Spurná
RONDA INVEST

Chcete se rychle zorientovat v GA4, ale firemní kurz není to pravé? Využijte můj online kurz pro začátečníky, který je k dispozici na portálu Skillmea.

Udělejte první krok

Ozvěte se a společně probereme podrobnosti.